VİLLA KODU İLE

HAKKIMIZDA

2015 yılında Villa Kalkan(villakalkan.com.tr) markası ile faaliyetlerimize başladığımız firmamız 2018 yılı itibariyle Wings Seyahat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi çatısı altında Villa/Apart konaklamasından otel rezervasyonları,günübirlik tur ve aktivite organizasyonlarına kadar 10’un üzerinde internet sitelerimiz, Kaş/Kalkan ve Fethiyede bulunan ofislerimiz ve bünyemizdeki yüzlerce konaklama tesisleriyle hizmet vermektedir.

Firmamız 11095 numaralı TURSAB A grubu(Acente ünvanı Villa Kalkan Turizm) seyahat acentası belgesine sahip olup Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır.

Türkiye’nin doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla harmanlanmış “bölgelerde” sizlere villa tatili şansı sunan balayivillasi.com.tr, ister balayı tatili ister aile tatiliniz olsun sizlere unutulmaz bir tatil yaptırmayı amaçlıyor. Antalya başta olmak üzere Muğla’da da aktif olarak kiralık villa çeşitlerini sizlere sunan balayivillasi.com.tr, hayalinizdeki tatil için çok daha uygun fiyatlar ödemenizi ise kolaylaştırmak istiyor. Tatilinizi mükemmel kılmak için tüm talep ve isteklerinizi değerlendiren balayivillasi.com.tr, siz değerli misafirlerimizin memnuniyetlerini arttırmak için “özel ricalarınızı” mümkün olduğu mertebede gerçekleştirmekten onur duyuyor. Siz de başta Antalya ve Muğla olmak üzere tatiliniz için size en uygun kiralık villa seçeneklerini görmek ve hemen rezervasyon yapmak istiyorsanız web sayfamızda yer alan özel konseptlere ayrılmış villalara göz atmaya başlayın!

BALAYI VİLLASIEKİBİMİZSektörde tecrübeli ve dinamik ekibimizle, unutulmaz bir balayı tatili geçirebilmeniz için yanınızdayız...

BALAYI VİLLASIBELGELERİMİZ

Unutulmaz Bir
BALAYI TATİLİ

ODA SÜSLEMESİ

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

TEKNE TURU